PODZIĘKOWANIE

UKS ÓSEMKA

Pan

Andrzeja Plata

Fundacja PALIUM oraz jej pacjenci składają serdeczne podziękowania za zaproszenie i możliwość uczestniczenia w V Memoriale im. Tadeusza Kiedrowskiego, z którym to w ostatnich chwilach jego życia byliśmy związani. Dziękujemy za to, że pamiętacie nie tylko o hospicjum, w którym odszedł Tadeusz Kiedrowski, ale o człowieku, który wniósł tyle dobra, chęci walki, pokazał jak przezwyciężać wszelkie problemy, o człowieku, który wszczepiał w młodych bakcyla sportu, bakcyla boksu. Dzięki Państwa hojności zebrana kwota 528,50 zł przyczyni się do wyremontowania sali chorych, w której ostatnie chwile spędzą pacjenci naszego hospicjum. W imieniu Fundacji oraz jej pacjentów serdecznie dziękujemy za otwarte serca na pomoc innym.