Firma Deante prowadzi wyjątkową letnią promocję - codziennie od 20 lipca do 14 sierpnia 2009 r. można wygrać wspaniałe nagrody 20 x 10.000 złotych oraz nagrody rzeczowe. Dla zwycięzcy finałowych eventów to także okazja do wsparcia konkretnego ośrodka użytku publicznego, ponieważ jednym z założeń kampanii jest pomoc charytatywna. Przy pomocy kilku fundacji, które udało nam się zainteresować pomysłem, powstała lista 70 ośrodków świadczących pomoc osobom chorym i potrzebującym na terenie całego kraju, i to właśnie do jednego z tych ośrodków podczas każdego z 20 finałów trafią produkty wyposażenia kuchni i łazienki marki Deante o wartości 5 000zł, a o tym do którego zadecyduje zwycięzca.

W dwudziestce organizacji, które postanowili wesprzeć radiosłuchacze znalazło się 7 ośrodków paliatywno-hospicyjnych

1. Hospicjum im. św. Brata Alberta w Żarach
2. Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. Św. Kaliksta I w Tychach
3. Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku