Hospicjum ZNMP Chojnice   

Archiwum 2014 r.

Archiwum 2013 r.

Archiwum 2012 r.

Archiwum 2011 r.

Archiwum 2010 r.

Archiwum 2009 r.

Archiwum 2008 r.

Archiwum 2007 r.

 Strona Główna

 Kontakt

 O nas

 Statut Fundacji

 Piszą o nas

 Wolontariat

 Podziękowania

 Porady

 Prace     pracowników     Fundacji Palium


 pozytek.gov.pl

 Hospicjum     Chojnice     Uśmiech na twarzy zawsze mniej Niech towarzyszy buzi twej Nadzieja to fajna rzecz Więc smutek zaraz odejdzie precz       Ruszają Pola Nadziei Fundacja Palium po raz kolejny jest organizatorem kampanii Pól Nadziei.

Kampania Pola Nadziei to ogólnopolskie sadzenie żonkili, zbieranie funduszy dla Hospicjum, a nade wszystko przywracanie nadziei chorym i ich rodzinom. Żonkil symbolizuje nadzieję, a nadzieja jest jak lekarstwo dla ludzi chorych, nie rzadko osamotnionych w swoim cierpieniu.

    W Polsce pierwsze żonkile posadzone zostały w parkach i na rabatach Krakowa jesienią 1997 roku. Warto przypomnieć, że program "Pól Nadziei" stworzony został ponad 50 lat temu przez Organizację Charytatywną, związaną z ruchem hospicyjnym z Wielkiej Brytanii.

W tym roku Fundacja Palium "Pola Nadziei" zaczęła Mszą inauguracyjną 4 kwietnia w Hospicjum ZNMP przy ul. Strzeleckiej w Chojnicach o godz. 12.15.

Jak co roku mogliśmy liczyć na liczne przybycie naszych przyjaciół,chorych,rodzin naszych podopiecznych, dorczyńców. Za pamięć serdecznie dziękujemy.Copyright Kamila