Hospicjum ZNMP Chojnice   

Archiwum 2014 r.

Archiwum 2013 r.

Archiwum 2012 r.

Archiwum 2011 r.

Archiwum 2010 r.

Archiwum 2009 r.

Archiwum 2008 r.

Archiwum 2007 r.

 Strona Główna

 Kontakt

 O nas

 Statut Fundacji

 Piszą o nas

 Wolontariat

 Podziękowania

 Porady

 Prace     pracowników     Fundacji Palium


 pozytek.gov.pl

 Hospicjum     Chojnice


Zaproszenie

Zaproszenie do programu wsparcia i pomocy psychologicznej w łagodzeniu stresu spowodowanego niepełnosprawnością osób przewlekle chorych mających na celu poprawę ich funkcjonowania psychospołecznego.

Szanowna/y Pani/Pan

W trosce o osoby dotknięte niepełnosprawnością wywołaną udarem Centralnego Układu Nerwowego spowodowanego chorobami przewlekłymi Fundacja "Palium"rozpoczęła realizację "Programu wsparcia i pomocy psychologicznej w łagodzeniu stresu spowodowanego niepełnosprawnością osób przewlekle chorych mający na celu poprawę ich funkcjonowania psychospołecznego".W ramach programu poprzez bezpłatne zajęcia praktyczne i teoretyczne osoby dotknięte niepełnosprawnością i ich rodziny uzyskają wiedzę na temat poprawy jakości życia osoby niepełnosprawnej, samopielęgnacji, zapobiegania powikłaniom oraz umiejętności radzenia sobie ze stresem w sytuacjach trudnych.
Bezpłatnych porad udzielać będą: lekarz specjalista neurolog, pielęgniarka , fizjoterapeuta, psycholog i logopeda. Aby wzbogacić się w poprawną wiedzę i umiejętności zapraszamy Panią/na do Wszechnicy Chojnickiej, ul. Wysoka 3.

Rejestracja w godzinach od 9.00 do 13.00
  • Osobiście w pokoju nr 15 (wypożyczalnia sprzętu Fundacji "Dla Zdrowia"") lub
  • Telefonicznie pod numerem 052 / 39 67 089.

    Serdecznie zapraszamy Rada i Zarząd Fundacji Palium

  • Copyright Kamila